رسانه‌های انقلابی در جنگ ترکیبی باید در موضع آفندی قرار بگیرند

1401/07/24
0
9

جانشین فرمانده سپاه الغدیر در امور اقشار با اشاره به اهمیت و نقش رسانه‌ها در راستای جهاد تبیین، گفت: رسانه‌های انقلابی باید با برنامه‌ریزی دقیق و به موقع موضع خود را از پدافندی به آفندی تغییر دهند.

به گزارش بسیج رسانه استان یزد:سرهنگ حمیدرضا محدث،‌ جانشین فرمانده سپاه الغدیر در اقشار بسیج  امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در یزد اظهار کرد:‌ نقش رسانه‌ها در جنگ ترکیبی حساس و نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و مستمر است.

وی اقشار تخصصی بسیج را فرصت و محل مناسبی برای تولید محتوای درست و امیدوار کننده دانست و افزود:‌ ما در بسیج رسانه اعتقاد داریم تمام خبرنگاران و رسانه‌هایی متعهد بسیجی هستند.

سرهنگ محدث با بیان این‌که چتر بسیج رسانه برای تمام خبرنگاران با سلایق مختلف باز است، گفت:‌ تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای استان نظیر کنشگران حوزه‌های مختلف، خبرنگاران، عکاسان و فعالین فضای مجازی، باید با هم‌افزایی ظرفیت‌های موجود در راستای تحقق اهداف گام دوم انقلاب و جهاد تبیین عملیات رسانه‌ای تدوین و اجرایی کنند.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر پوشش حداکثری برنامه‌های بسیج که همگی در راستای اهداف نظام و انقلاب اسلامی تدوین و اجرایی می‌شود، باید در دستور کار رسانه‌ها قرار گیرد، تصریح کرد:‌ با توجه به سرعت انتقال اطلاعات در عصر حاضر به نظر می‌رسد برای پیروزی در جنگ رسانه‌ای بهترین دفاع، حمله باشد.

وی با بیان این‌که رسانه‌های انقلابی باید برای تأثیرگذاری بیشتر موضع خود را از پدافندی به آفندی تغییر دهند، تأکید کرد:‌ تدوین برنامه‌های رسانه‌ای و مدیریت فضای مجازی لازمه توسعه برنامه‌های فرهنگی تأثیرگذار است.